DESIGN?
ŽIVOTNÍ STYL!

Nebudu vás krmit řečmi o tom, jak jsem už od mala tvořila. To jsme tak nějak dělali všichni, no ne?

Důležité je, že během studia na gymnáziu jsem si naštěstí všimla, že výrazně vynikám v tom, co bych ráda dělala v budoucnosti – kreativitě, malbě, kresbě.

Rozhodla jsem se tedy přejít na výtvarnou střední školu a poté pokračovat na Vyšší odborné škole Václava Hollara v oboru Interaktivní grafika.

Poté jsem se dostala možnost navázat na Solent University v Anglii, kde jsem získala bakalářský titul v oboru Graphic Design.  Svá akademická léta jsem jsem ukončila magisterským programem Visual Communication na téže univerzitě.

V rámci studia jsem absolvovala několik stáží v ČR i zahraničí (například Erasmus+ ve španělské Seville ve firmě vyvíjející mobilní aplikace nebo dobrovolná stáž ve spirituálním centru v britském Brightonu).

Od roku 2018 jsem na volné noze, přičemž asi rok jsem strávila v kreativním studiu. Prošla jsem si mnoha zakázkami a kontrakty a už tak nějak vím, jak to chodí. Momentálně pracuji na plný úvazek pro firmu L´oréal a ve svém volné čase se věnuji soukromým zakázkám.

Díky svým zkušenostem se na Vaši zakázku můžu podívat s otevřenou myslí a jedinečným pohledem. Nabízím Vám nejenom kvalitní službu, ale také otevřený přístup a prvotřídní spolehlivost. Dejte vědět a pustíme se do toho!


Behance    |    Facebook    |    Instagram

CHCETE SE MNOU SPOLUPRACOVAT?

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu