DESIGN?
ŽIVOTNÍ STYL!

Nebudu vás krmit řečmi o tom, jak jsem už od mala tvořila. To jsme tak nějak dělali všichni, no ne?

Důležité je, že během studia na gymnáziu jsem si naštěstí všimla, že výrazně vynikám v tom, co bych ráda dělala v budoucnosti – kreativitě, malbě, kresbě. Rozhodla jsem se tedy přejít na výtvarnou střední školu a poté pokračovat na Vyšší odborné škole Václava Hollara v oboru Interaktivní grafika. V ten moment už jsem se toho naučila celkem dost, pořád mi to ale nestačilo.

Pokračovala jsem tedy na Solent University v Anglii, kde jsem získala bakalářský titul v oboru Graphic Design. Tam jsem si ověřila, že ve svém nadšení pro věc a ambicích nejsem sama a že opravdu můžete dělat něco, co vás naplňuje a dělat radost nejen sobě, ale i klientům. Díky vynikajícím výsledkům jsem dostala nabídku pokračovat magisterským programem Visual Communication za zvýhodněné školné, jímž jsem ukončila svá akademická léta.

V rámci studia jsem absolvovala několik stáží v ČR i zahraničí (například Erasmus+ ve španělské Seville nebo dobrovolná stáž ve spirituálním centru v britském Brightonu).

Od roku 2018 jsem na volné noze, přičemž asi rok jsem strávila na plný úvazek v kreativním studiu. Prošla jsem si mnoha zakázkami a kontrakty a už tak nějak vím, jak to chodí. Práce volnonožce mě baví, naplňuje a není nic lepšího než spokojený klient!

Díky svým zkušenostem se na Vaši zakázku můžu podívat s otevřenou myslí a jedinečným pohledem. Věřím, že Vám můžu dát něco extra, nejenom kvalitní službu, ale také otevřený přístup a prvotřídní spolehlivost. Dejte vědět a pustíme se do toho!


Behance    |    Facebook    |    Instagram

CHCETE SE MNOU SPOLUPRACOVAT?

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu