NAKOUPIT

Objednejte si ruční psaní / gravírování na Váš event, originální dárek, nebo jedinečný doplněk domácnosti. ❤️ 

Jde o ruční práci a proto je každý kus originál 😊 "Poplatek za spěch" účtuji pro objednávky s termínem odevzdání menším než dva týdny. Gravírované nádobí lze dát do myčky, popisované doporučuji mýt šetrně v ruce.


Ručně gravírovaný parfém (od 490 Kč)

Nechte si vyrýt na váš parfém jméno nebo krátké přání. Parfém si můžeme předat, nebo ho po zaplacení zálohy objednám z obchodu a dodám jako celek. Cena 490,- platí pro gravírování 1-2 slov. Rytí si můžete nechat vyplnit zlatou nebo stříbrnou barvou. Můžeme se domluvit i na ilustraci, u které probereme konkrétní cenu.

Gravírovaná sklenice (od 350 Kč)

Sklenice je v ceně. Udělejte radost jménem, iniciály, datem nebo krátkým přáním na skleničce (bublinky, víno, sommelier). Cena 350 Kč platí pro gravírování 1-3 slov. Za příplatek si rytí můžete nechat doplnit o ilustraci a vyplnit zlatou nebo stříbrnou barvou.

Kreativní Blahopsaní

Sháníte personalizovaný dárek? Zkuste se na mě obrátit a něco vymyslíme! Ruční psaní, obálky, kaligrafie, pergamenový svitek, pečetění... Napište pro více detailů. Cena se odvíjí od počtu znaků, doplnění o ilustraci a další techniky.

Svatební talíř   450,-

Talíř je v ceně, omezené množství na skladě. Darujte krásnou vzpomínku svatebčanům, kamarádům nebo rodině. Doporučuji jako originální dárek pro novomanžele.

Ručně gravírovaná láhev (od 490 Kč)

Darujte láhev se jménem nebo krátkým přáním. Láhev si můžeme předat, nebo ji po zaplacení zálohy objednám z obchodu a dodám jako celek. Cena 490,- platí pro gravírování 1-3 slov. Rytí si můžete nechat vyplnit zlatou nebo stříbrnou barvou. Můžeme se domluvit i na ilustraci, u které probereme konkrétní cenu.

Gravírování – další (od 350 Kč)

Máte jiný nápad na gravírování? Nechte si personalizovat svíčku, termo láhev, rtěnku, make-up, nebo jiný dárek! Napište pro více detailů a společně najdeme řešení. Cena se odvíjí od počtu kusů, znaků, doplnění o ilustraci či barevnou výplň.

Dekorační tác (990 Kč)

Tác je v ceně, omezené množství na skladě. Osobní přání s ilustracemi na kvalitním českém porcelánu. Darujte krásnou vzpomínku svatebčanům, kamarádům nebo rodině. Doporučuji jako originální vánoční dárek.

Personalizovaný talířek bez praporu   350,-

Personalizovaný talířek s praporem   350,-